Välkommen att kontakta oss!

Har du frågor om upplägg eller deltagande? Idéer om verksamheten, samarbeten eller finansiering?

Tveka inte att höra av dig! Kansliet finns i Stockholm, men reser
(i mån av tid) över hela Sverige för uppstartsmöten, avstämningar och föredrag.

Du når oss enklast via mail@svenskamedbaby.se

Caroline von Uexküll, verksamhetschef 
caroline@svenskamedbaby.se
070 979 90 92

Nashua Mouaid, samordnare
nashua@svenskamedbaby.se
073 985 77 70

Meyling Calero, samordnare
meyling@svenskamedbaby.se
076 933 61 75
Anna Nordstrand, verksamhetsutvecklare
anna@svenskamedbaby.se
070 979 90 93

Linn Nordli, verksamhetsutvecklare (föräldraledig)
linn@svenskamedbaby.se
070 979 90 91

Linnea Werlid, kommunikatör (föräldraledig)
linnea@svenskamedbaby.se

 

Adress:
Svenska med baby – Fack 15
Norrsken House
Birger Jarlsgatan 57c
113 56 Stockholm