Kontakta Oss

Har du frågor om upplägg eller deltagande? Idéer om verksamheten, samarbeten eller finansiering?

Tveka inte att höra av dig! Kansliet finns i Stockholm, men reser (i mån av tid) över hela Sverige för uppstartsmöten, avstämningar och föredrag.

Du når oss enklast via mail@svenskamedbaby.se 

Teamet

Emelia Frennmark

Emelia Frennmark

Verksamhetschef

emelia@svenskamedbaby.se 
070 979 90 92

Jonna Ekdahl

Jonna Ekdahl

Kommunikatör

jonna@svenskamedbaby.se
070 979 90 91

Halla Victorsdóttir

Halla Victorsdóttir

Verksamhetsutvecklare

halla@svenskamedbaby.se
070 979 90 93

Alma Ferizovic

Alma Ferizovic

Ekonom

alma@svenskamedbaby.se
070 024 76 04

Sahar Faghihinejad

Sahar Faghihinejad

Samordnare i Rinkeby

sahar@svenskamedbaby.se
073 906 06 58

Meyling Calero

Meyling Calero

Samordnare

meyling@svenskamedbaby.se
076 933 61 75

 

Nashua Mouaid

Nashua Mouaid

Samordnare

nashua@svenskamedbaby.se
073 985 77 70

Zandra Funelid

Zandra Funelid

Kommunikatör (föräldraledig)

zandra@svenskamedbaby.se 

Styrelsen

Christina Hagner

Christina Hagner

Ordförande

Petra Hallebrant

Petra Hallebrant

Vice ordförande

Ronnie Schmidt

Ronnie Schmidt

Styrelseledamot

Christina Wahlund Nilsson

Christina Wahlund Nilsson

Styrelseledamot

Marita Ghafouri

Marita Ghafouri

Styrelseledamot

 

 

Josefine Qvarfordt

Josefine Qvarfordt

Styrelseledamot

 

 

Cina Staron

Cina Staron

Styrelseledamot

 

 

Nicole Zetterlund

Nicole Zetterlund

Suppleant

 

 

Paloma Labbé

Paloma Labbé

Suppleant

 

 

Adress

Svenska med baby 

Hammarby Fabriksväg 23

120 30 Stockholm

Email

Kontakta oss

Translate »

Pin It on Pinterest