Kontakta Oss

Har du frågor om upplägg eller deltagande? Idéer om verksamheten, samarbeten eller finansiering?

Tveka inte att höra av dig! Kansliet finns i Stockholm, men reser (i mån av tid) över hela Sverige för uppstartsmöten, avstämningar och föredrag.

Du når oss enklast via mail@svenskamedbaby.se

Teamet

Linn Nordli

Linn Nordli

Verksamhetschef

linn@svenskamedbaby.se
070 979 90 92

Zandra Funelid

Zandra Funelid

Kommunikatör

zandra@svenskamedbaby.se
070 979 90 91

Meyling Calero

Meyling Calero

Samordnare

meyling@svenskamedbaby.se
076 933 62 75

 

Halla Victorsdóttir

Halla Victorsdóttir

Verksamhetsutvecklare

halla@svenskamedbaby.se
070 979 90 93

Victoria Cederlöf

Victoria Cederlöf

Samordnare

victoria@svenskamedbaby.se
073 985 77 70

Nashua Mouaid

Nashua Mouaid

Samordnare ( föräldraledig)

nashua@svenskamedbaby.se

Styrelsen

Marita Ghafouri -Ordförande

Marita Ghafouri -Ordförande

 

 

Meyling Calero

Meyling Calero

Pa Modou

Pa Modou

 

 

Serena Mon de Vienne

Serena Mon de Vienne

Christina Hagner

Christina Hagner

Ronnie Schmidt

Ronnie Schmidt

Adress

Svenska med baby 

Hammarby Fabriksväg 23

120 30 Stockholm

Email

Kontakta oss

Translate »

Pin It on Pinterest