Kontakta Oss

Har du frågor om upplägg eller deltagande? Idéer om verksamheten, samarbeten eller finansiering?

Tveka inte att höra av dig! 

Du når oss enklast via kontaktformuläret nedan.

Kontakta oss!

1 + 11 =

Teamet

Emelia Frennmark

Emelia Frennmark

Verksamhetschef

emelia@svenskamedbaby.se 
070 979 90 92

Alejandra Marroquin

Alejandra Marroquin

Kommunikatör

alejandra@svenskamedbaby.se
070 979 90 91

Zandra Funelid (Föräldraledig)

Zandra Funelid (Föräldraledig)

Kommunikatör

zandra@svenskamedbaby.se

Halla Victorsdóttir

Halla Victorsdóttir

Verksamhetsutvecklare

halla@svenskamedbaby.se
070 979 90 93

Alma Ferizovic

Alma Ferizovic

Ekonom

alma@svenskamedbaby.se
073 906 06 58

Meyling Calero

Meyling Calero

Samordnare

meyling@svenskamedbaby.se
076 933 61 75

 

Sahar Faghihinejad

Sahar Faghihinejad

Samordnare

sahar@svenskamedbaby.se
070 024 76 04

Nashua Mouaid

Nashua Mouaid

Samordnare

nashua@svenskamedbaby.se
073 985 77 70

Virgilio Vasquez

Virgilio Vasquez

Samordnare

virgilio@svenskamedbaby.se
073 663 00 61

Noor Abo Hasan

Noor Abo Hasan

Samordnare

noor@svenskamedbaby.se
 073 663 57 65

Styrelsen

Christina Hagner

Christina Hagner

Ordförande

Petra Hallebrant

Petra Hallebrant

Vice ordförande

Ronnie Schmidt

Ronnie Schmidt

Styrelseledamot

Christina Wahlund Nilsson

Christina Wahlund Nilsson

Styrelseledamot

Cina Staron

Cina Staron

Styrelseledamot

 

 

Nicole Zetterlund

Nicole Zetterlund

Styrelseledamot

 

 

Paloma Labbé

Paloma Labbé

Styrelseledamot

 

 

Eva Bellander Larsson

Eva Bellander Larsson

Föreningsrevisor

 

 

Matilda Svensson

Matilda Svensson

Suppleant

 

 

Eylem Delen

Eylem Delen

Suppleant

 

 

Adress

Svenska med baby

c/o Bagarmossens folkets hus
Lillåvägen 44

128 45 Bagarmossen

Translate »

Pin It on Pinterest