Kontakta Oss

Har du frågor om upplägg eller deltagande? Idéer om verksamheten, samarbeten eller finansiering?

Tveka inte att höra av dig! Kansliet finns i Stockholm, men reser (i mån av tid) över hela Sverige för uppstartsmöten, avstämningar och föredrag.

Du når oss enklast via mail@svenskamedbaby.se 

Teamet

Emelia Frennmark

Emelia Frennmark

Verksamhetschef

emelia@svenskamedbaby.se 
070 979 90 92

Jonna Ekdahl

Jonna Ekdahl

Kommunikatör

jonna@svenskamedbaby.se
070 979 90 91

Meyling Calero

Meyling Calero

Samordnare

meyling@svenskamedbaby.se 
076 933 61 75

 

Halla Victorsdóttir

Halla Victorsdóttir

Verksamhetsutvecklare

halla@svenskamedbaby.se 
070 979 90 93

Victoria Cederlöf

Victoria Cederlöf

Samordnare

victoria@svenskamedbaby.se 
073 985 77 70

Liza Eriksson

Liza Eriksson

Samordnare

liza@svenskamedbaby.se

Nashua Mouaid

Nashua Mouaid

Samordnare ( föräldraledig på deltid)

nashua@svenskamedbaby.se 

Zandra Funelid

Zandra Funelid

Kommunikatör (föräldraledig)

zandra@svenskamedbaby.se 

Styrelsen

Marita Ghafouri

Marita Ghafouri

Ordförande

 

Meyling Calero

Meyling Calero

Styrelseledamot

Christina Hagner

Christina Hagner

Styrelseledamot

Ronnie Schmidt

Ronnie Schmidt

Styrelseledamot

Petra Hallebrant

Petra Hallebrant

Adjungerad styrelseledamot

Christina Wahlund Nilsson

Christina Wahlund Nilsson

Adjungerad styrelseledamot

Adress

Svenska med baby 

Hammarby Fabriksväg 23

120 30 Stockholm

Email

Kontakta oss

Translate »

Pin It on Pinterest